lek. wet. Dominika Demiter

Od dziecięcych lat w jej życiu obecne były zwierzęta od psów i kotów, po myszoskoczki, chomiki, króliki, kawie domowe, pająki ptaszniki i gołębie ozdobne. Od zawsze jej marzeniem była praca ze zwierzętami. Jeszcze przed rozpoczęciem studiów jako wolontariusz pracowała w przychodni weterynaryjnej, przekonując się, że zawód lekarza weterynarii to droga dla niej. 

W 2020 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od 4. roku studiów zdobywała doświadczenie kliniczne w naszej Przychodni początkowo jako asystent lekarza weterynarii. 

Jej główne zainteresowania to choroby wewnętrzne, onkologia weterynaryjna i chemioterapia onkologiczna a także cytometria przepływowa i immunofenotypowanie chłoniaków i białaczek. W 2019 roku odbyła szkolenie w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie  w zakresie cytometrii przepływowej.

Obecnie stale pogłębia swoją wiedzę pracując u boku dr n wet. Dariusza Jagielskiego i lek. wet. Urszuli Jankowskiej oraz uczestnicząc w konferencjach krajowych i zagranicznych. 

Prywatnie jest właścicielką dwóch  kotów  Felicjana i Małego, który wcale nie jest taki mały. 

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide