lek. wet. Dorota Dywicka

Jestem absolwentką warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.  Ukończyłam również studia inżynierskie na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

1

Czas studiów wykorzystałam na intensywną naukę, ale również na zdobywanie wiedzy praktycznej i pracę z różnymi gatunkami zwierząt. Nieobce są mi kozy, krowy, konie, jednak to właśnie praca z psami i kotami dawała mi najwięcej radości i satysfakcji, dlatego to na nich skupiam całą swoją uwagę. Liczne praktyki w Polsce, Wielkiej Brytanii i na Cyprze nauczyły mnie elastyczności i otwartości na różne metody leczenia, pokory względem medycyny weterynaryjnej jako dziedziny nauki o nieskończonych horyzontach, oraz umiejętności pracy w zespole z ludźmi o skrajnie różnych wartościach kulturowych i podejściu do życia. Jako młody lekarz jestem skupiona na zgłębianiu swojej wiedzy z zakresu interny, anestezjologii oraz medycyny ratunkowej.

3

Część osób może kojarzyć mnie z dyżurów technicznych, bowiem z Przychodnią „Białobrzeska” związana byłam już od czwartego roku studiów.

Całe życie byłam otoczona przez zwierzęta, od najmłodszych lat zafascynowana ich naturą i zwyczajami. Tryb życia oraz liczne podróże uniemożliwiły mi w ostatnich latach zaopiekowanie się czworonogiem, dlatego teraz jako lekarz weterynarii – o ironio – jestem „bezdzietna” i czekam na swojego zwierza.

Zapraszam do gabinetu – razem zadbamy o Twojego zwierzaka

Prowadzimy zapisy online na wizyty do Pani doktor Doroty -> KLIK

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide