Lek. wet. Katarzyna Bryłka

Dr Kasia ukończyła SGGW w Warszawie w 2005 roku. Brała udział w licznych szkoleniach weterynaryjnych, m. in. w  5 – dniowym kursie usg u dr Jacka Ingardena, 2-dniowym kursie anestezjologii podstawowej w Gliwicach, konferencjach z medycyny ratunkowej w Lublinie i VASTA. Przez 16 lat pracowała jako internista psów, kotów oraz koni (2 lata). Anestezjologiem jest od ok. 7 lat.

W liceum i w trakcie studium pracowała jako instruktor jeździectwa. Była zawodniczką w konkurencji skoków i ujeżdżenia. Pracowała z końmi metodami naturalnymi. Przez rok była wolontariuszką w Fundacji Pegasus, zajmującej się ratowaniem koni. W tym czasie odbyła staż w szpitalu koni na Służewcu.

Dr Kasia urodziła się jako weterynarz. Jak tylko nauczyła się mówić, twierdziła, że jak dorośnie,
będzie leczyć zwierzęta, a zabawy polegały na leczeniu pluszaków, hodowaniu koni i psów.

Była posiadaczką wielu zwierząt, m.in. chomików, kotów, psów i koni. Obecnie opiekunka Fary II – springer spanielki angielskiej, aktualnie jedynego zwierzaka w domu. Fara jest międzynarodową czempionką, ma 7 lat, jest psem absolutnie idealnym pod każdym względem.

Zainteresowania medyczne Pani Doktor to anestezjologa i medycyna ratunkowa. Prywatnie kocha latać, jest pilotem paralotni. Twierdzi, że najpiękniej lata się z ptakami. Uwielbia również ogrodnictwo i podglądanie ptaków.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide