lek. wet. Maria Cieplak

1

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od urodzenia nie miałam wątpliwości, że zawodowo będę związana weterynarią. Choć wiele razy zmieniałam zdanie co do kierunku, w którym chciałam się specjalizować, ostatecznie zwyciężyła fascynacja doktorem House’m i interną. Obecnie jestem w połowie studiów specjalistycznych związanych z chorobami wewnętrznymi psów i kotów.

Weterynaria jest moją pracą i pasją. Ważne jest dla mnie, aby zarówno pacjent jak i właściciel czuł się w gabinecie jak najbardziej komfortowo. Na pierwszym miejscu stawiam współpracę z właścicielem, tak by ostatecznie móc pomagać w możliwie jak najskuteczniejszy sposób, nie tylko pacjentowi, ale i jego rodzinie.  Tak – rodzinie – gdyż według mnie w dzisiejszych czasach zwierzęta stają się pełnoprawnymi członkami naszych małych społeczności.

Prywatnie jestem właścicielką dwóch adoptowanych królic, Yeti i Lucynki. Uwielbiam podróże po Polsce, kryminały Jo Nesbo i muzykę rockową. Z urodzenia jestem warszawianką i niezwykle cieszy mnie, że mogę być jednym z małych trybików czyniących to miasto bardziej znośnym dla naszych kocich i psich podopiecznych.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide