Dział Obsługi Klienta

 

Dział obsługi klienta Przychodni Weterynaryjnej “Białobrzeska” odpowiada za pierwszy kontakt z naszymi klientami, zarówno osobisty, telefoniczny, jak i poprzez e-mail.
Panie z rejestracji chętnie znajdą dla Państwa dogodny termin najbliższej wizyty u danego lekarza, pomogą w dobraniu odpowiedniej karmy dla Pupila i odpowiedzą na wiele nurtujących pytań.
Należy jednak pamiętać, iż nie są one zobligowane do udzielania niektórych informacji, interpretowania wyników badań ani do leczenia zwierząt. Prosimy więc o wyrozumiałość.

Dział obsługi klienta naszej przychodni tworzą:

DSC_4083

Małgorzata Hoffmann

Małgorzata Hoffmann – absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW i studiów podyplomowych na Wydziale Kolegium Zarządzania i Finansów SGH, auditor wewnętrzny Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnie z normami ISO. Pani Małgorzata wzięła udział w wielu kursach i szkoleniach (między innymi z zakresu Systemów Zarządzania Jakością, dezynfekcji i deratyzacji, znakowania żywności). Prywatnie właścicielka dwóch kotów europejskich (Rudego i Kropelki). W wolnych chwilach wczytuje się w literaturę kryminalną i ogląda filmy akcji.

DSC_4135D

Małgorzata Hoffmann

Jagoda Szczypska – od dziecka chciałam pracować ze zwierzętami. Los przywiódł mnie z Mazur do Warszawy, gdzie ukończyłam studia na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW oraz dwuletnie studium w zawodzie technika weterynarii. Uwielbiam spacery po lesie (zarówno z czworonożnymi, jak i dwunożnymi przyjaciółmi), włoską kuchnię oraz podróże małe i duże.

 

Jagoda Szczypska

Jagoda Szczypska

Ida Grobelna  Z weterynarią związana od szkoły średniej, w której zdobyła tytuł technika weterynarii. Jest też absolwentką Wydziału Biologii na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Podczas studiów pracowała w lecznicy weterynaryjnej jako technik, gdzie zdobyła niezbędne doświadczenie zawodowe. Z Przychodnią Weterynaryjną “Białobrzeska” związana od 2018 r.
Jej zainteresowania to zoologia, przede wszystkim arachnologia i ornitologia. Ponadto interesuje się turystyką, zwłaszcza górską (aktualnie stara się zdobyć Koronę Gór Polski), sportem oraz literaturą skandynawską.

 

 

 

 

 

 

 

 

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide