Personel techniczny

Przychodni Weterynaryjnej “Białobrzeska” zespół asystentów lekarzy tworzą zootechnicy oraz odpowiednio przeszkoleni studenci weterynarii ostatnich lat.

Na polecenie lekarza wykonują wiele czynności związanych z obsługą pacjentów, pomogą również Państwu w doborze odpowiedniej diety dla Państwa Pupila, udzielą podstawowych porad pielęgnacyjnych.

Joanna Kwasiborska

Joanna Kwasiborska

Joanna Kwasiborska – odwieczna miłośniczka zwierząt. Z Przychodnią “Białobrzeska” związana praktycznie od samego początku. Prywatnie szczęśliwa właścicielka dwóch kotów.

Anna Grzanka – absolwentka policealnej szkoły o profilu technik weterynarii. Od zawsze pasjonuje się zwierzętami. W domu posiada zwinnego łobuziaka – kota Kotiego, który lubi mruczeć i się przytulać.

1 (152)-125

Anna Grzanka

Monika Zygmunt – Ukończyła ZSTW w Trzcianie. Jest dyplomowanym technikiem weterynarii. Od dziecka zwierzęta były obecne w jej życiu. Od dawna wiedziała, że chce pomagać zwierzętom. Prywatnie posiada foksteriera, owczarka niemieckiego, kundelka i kota.

1 (152)-125

Monika Zygmunt

Paulina Kuśmierczak – Studentka weterynarii od 2019 r. Odkąd pamięta chciała zostać weterynarzem, nikim innym. Uczestniczy w wielu webinarach o tematyce weterynaryjnej, nieustannie poszerzając swoją wiedzę. Od I roku studiów praktykuje w klinikach, zdobywając wiedzę praktyczną. Dłuższy czas była wolontariuszką w schronisku na Paluchu oraz fundacji Pegasus. Posiada 12 letnią psią seniorkę Leslie (mały mieszaniec). Od dziecka jeździ rekreacyjnie konno. Jej zainteresowania to głównie weterynaria, ale też pisanie wierszy i sztuka makijażu. Najbardziej interesuje ją jednak kardiologia weterynaryjna i behawior zwierzęcy.

 

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide